Kobiecy kąt w domu

Kobiecy kąt w domu

Każda kobieta czuje się u siebie w domu najlepiej, jednak potrzebujemy swojego własnego, ulubionego kącika w którym robimy rzeczy sprawiające nam przyjemność. To właśnie w nim zapominamy o troskach dnia codziennego, możemy się odprężyć i oddać ulubionemu zajęciu, które wręcz odcina nas od rzeczywistości. Jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie urządzić swoje kobiece królestwo, podpowiadamy co może być dla Was odpowiednie.

Mol książkowy

Nie wyobrażasz sobie życia bez czytania książek? To Twoja pasja i każdą wolną chwile poświęcasz na kolejne wersy nowej powieści ulubionego pisarza? Twoje miejsce to sypialnia lub salon! Zadbaj tam koniecznie o kolorowy, wygodny fotel. Nie tylko musi być piękny, ma pasować do Ciebie bo w końcu to w nim masz się czuć najlepiej. Dobrze byłoby też zatroszczyć się o podnóżek, dzięki czemu zapewnisz sobie maksymalny komfort. Zainwestuj w dobre okulary, które sprawią, że nie będą męczyły ci się oczy. Przyda się również dobre oświetlenie, które będzie rzucało światło na czytaną przez ciebie książkę.

Krawcowa

Wciąż poprawiasz ubrania, które masz w szafie? Kupujesz nowe tylko dlatego, że już masz pomysł jak je przerobić? Twoje miejsce to stół z maszyną. Zakładając, że sprzęt już masz, zadbaj o dobre biurko oraz wygodny fotel, najlepiej profilowany, który odciąży nieco Twój zmęczony pracą kręgosłup. Mimo, że szycie cię odpręża, może mieć negatywny wpływ na twoją postawę, dlatego tak ważne jest odpowiednie siedzenie. Bardzo ważne jest także oświetlenie, najlepiej białe, abyś wszystko dokładnie widziała i nie męczyła swoich oczu.

Pisarka

Komputer, biurko i bujanie w obłokach… Znasz to? Tak, o tobie mowa. Przede wszystkim, czas na swoją przyjemność gospodaruj mądrze i nie spędzaj przed komputerem całego dnia. Aby w pełni korzystać ze swojej pasji, zainwestuj w okulary z antyrefleksem, które uchronią Twoje oczy przed szkodliwym działaniem komputera. Kup także wygodny fotel z wyprofilowaniem na twój kręgosłup, lub osobną nakładkę. Możesz wybrać taką z elektronicznym masażerem.

Kucharka

Uwielbiasz gotować i w kuchni spędzasz każdą wolną chwilę? Zadbaj tam o swój komfort. Twarde krzesła obłóż miękkimi poduszkami. Będziesz mogła tam usiąść i spokojnie wymyślać nowe przepisy. Zadbaj także o dobry sprzęt, który nie będzie ci się co chwilę przegrzewał. Ważne jest także światło. Przy bladym, ciepłym świetle, twoje oczy będą wiecznie zmęczona. Poczytaj na ten temat i wybierz żarówkę, która okaże się bardzo ergonomiczna. Wygospodaruj także półkę na Twoje książki i przepisy kulinarne. To będzie miejsce tylko dla Ciebie, Twoja kraina i królestwo w którym tylko Ty potrafisz się najlepiej odnaleźć.