O nas 

Jesteśmy podmiotem na rynku usług wykończenia wnętrz. Działamy od wielu lat starając się ciągle podnosić poziom świadczonych usług i rozszerzać ich zakres. Posiadamy bardzo duże doświadczenie we wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych. Zapewniamy wysoką jakość prowadzonych prac, ich terminowość jak również dbamy o to, aby lokal mieszkaniowy po skończonych pracach pozostawić czystym. Współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi fachowcami z różnego zakresu prac związanych z wykończeniem mieszkań. Tym samym nasze usługi są kompleksowe.

Przede wszystkim współpracujemy z architektami, architektami wnętrz, z wykonawcami. Ponadto również nasza działalność opiera się także o współpracę koordynatorami oraz dostawcami. To właśnie współpraca z koordynatorami powoduje, że wszystko jest wykonane w pełnej zgodności z oczekiwaniami klientów jak również można mówić o zachowaniu pełnej terminowości każdego zlecenia. Jesteśmy firmą, która bazuje tylko na sprawdzonych rozwiązaniach, a wszelkie prace wykończeniowe prowadzone pod naszym nadzorem wykonywane są z użyciem atestowanych, bezpiecznych, odznaczających się bardzo wysoką jakością materiałów. Element, o którym oczywiście nie można nie wspomnieć, to cena. Wiemy doskonale, że wykończenie wnętrza mieszkania to dosyć duża inwestycja wymagająca dysponowania dosyć dużym budżetem.

My oferujemy atrakcyjne ceny, które jednocześnie też poparte są bardzo wysoką jakością materiałów oraz świadczonych usług. Owa jakość ma swoje odzwierciedlenie w coraz szerszej grupie klientów korzystających z naszych usług. Opinie na nasz temat powodują, że jesteśmy bardziej zmobilizowani, aby nie pozostawać na takim poziomie, na którym jesteśmy, ale aby ciągle go podnosić, a tym samym aby móc wprowadzać na rynek coraz to nową jakość. Zachęcamy zatem zarówno do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji rynkowej jak również zachęcamy do tego, aby z niej skorzystać. Gwarantujemy, że każdy będzie w pełni zadowolony z finalnego rezultatu prac wykończeniowych.

Tymon Wieczorek

Generalny dyrektor GaleriaDomino w Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie sprawia że nasze realizacje są na najwyższym poziomie.