Remonty

Przyprawiają o ból głowy, czasem są powodem kłótni małżeńskich, ale są także czymś, przez co po prostu trzeba przejść.

Remonty mieszkań

Przyprawiają o ból głowy, czasem są powodem kłótni małżeńskich, ale są także czymś, przez co po prostu trzeba przejść. Remonty mieszkań można oczywiście wykonywać osobiście, ale jednocześnie też można je zlecić wyspecjalizowanym do tego celu firmom. Dlatego też nasza firma specjalizuje się również w tym zagadnieniu. Dysponujemy bardzo doświadczoną grupą pracowników wyspecjalizowanych w wykonywaniu poszczególnych prac remontowych.

Oferujemy

Oferujemy wykonywanie kompleksowych remontów mieszkań, domów oraz innego rodzaju lokali. Poza tym również oferujemy remonty mieszkań we wcześniej ustalonym zakresie prac. Dostosowujemy zatem naszą ofertę do wymagań konkretnego klienta. Jednocześnie musimy wskazać na to, że zajmujemy się nie tylko wykonywaniem remontów mieszkań, ale także zagadnieniem związanym z kompleksowym ich wykończeniem. Na rynku usług mieszkaniowych mamy bowiem do czynienia z wieloma propozycjami lokali mieszkaniowych w stanie deweloperskim. Ich wykończenie zatem należy do ich nowych właścicieli. Wracając do remontów mieszkań, wskażemy tutaj na to, iż oferujemy wykonywanie kompleksowych i częściowych remontów niezależnie od stanu technicznego mieszkań.

Najważniejszy jest plan!

Bazujemy na umiejętnościach i fachowej wiedzy naszych pracowników oraz na najwyższej jakości materiałach budowlanych i wykończeniowych. Remonty mieszkań przeprowadzamy w dogodnych dla klienta terminach oraz w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. W odniesieniu do prac remontowych oraz wykończeniowych kierujemy się pewnym kluczem wyznaczającym kolejność działań.

h
h

100% powodzenia!

Wszelkie prace konsultujemy z architektem bądź też z architektem wnętrz, podpisujemy umowę aranżacyjną, dokonujemy wyboru materiałów w porozumieniu z klientem, tworzymy wyceny wraz z wizualizacjami poszczególnych pomieszczeń, wykonujemy projekt wykonawczy, wykonujemy konkretne prace remontowe i aranżacyjne i finalnie sprzątamy całe mieszkanie, by następnie przekazać je do odbioru naszemu klientowi. Każda usługa jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie gwarantującym zadowolenie.