Oferta kredytowa

Zakup mieszkania zasadniczo jest związany z koniecznością dysponowania dosyć sporą ilością środków finansowych.

Kredyt na mieszkanie

Zakup mieszkania zasadniczo jest związany z koniecznością dysponowania dosyć sporą ilością środków finansowych. Znakomita większość osób dokonujących takiego zakupu owe środki pozyskuje z tytułu zaciąganego kredytu hipotecznego. W tym względzie znalezienie najbardziej korzystnej oferty kredytu hipotecznego nie jest takie proste i oczywiste. Dlatego też na pewno przydaje się pomoc specjalistów.

Nasza firma oprócz propozycji związanej z wykończeniem zakupionego lokalu mieszkaniowego, oferuje także pomoc w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego lub przynajmniej określenia aktualnej zdolności kredytowej. Współpracujemy z doradcami kredytowymi posiadającymi na rynku usług finansowych ugruntowaną pozycję. Tym samym ma to swoje przełożenie na pełen profesjonalizm w prowadzonych działaniach oraz na zwiększenie szans w zakresie możliwości uzyskania satysfakcjonującej wysokości kredytu na zakup mieszkania. 

 

Z jednej strony jest to zatem znacznie większa szansa na powodzenie, a z drugiej strony równocześnie jest to duży ukłon w stronę klientów, którzy nie są zmuszeni do tego, aby biegać od banku do banku szukając najbardziej dogodnych warunków.

Współpracujemy z bankami 

Prowadzimy współpracę z podmiotem rynku finansowego, który z kolei bazuje na ścisłej współpracy z wieloma bankami funkcjonującymi na rynku. To ma przełożenie na możliwość uzyskania najbardziej korzystnych warunków kredytowych dla danego klienta. Każda sytuacja jest oczywiście rozpatrywana w sposób indywidualny. Oferujemy naszym klientom szybkie rozpatrzenie wniosków kredytowych, określenie ich zdolności kredytowej i znalezienie najlepszego dla nich sposobu finansowania zakupu lokalu mieszkaniowego. 

 

Dodatkowo musimy zaznaczyć, że konsultacje z doradą finansowym naszych klientów nic nie kosztują, co należy uznać za dodatkową dla nich korzyść. W dalszej kolejności, jeśli nasz klient pozytywnie przejdzie przez całą procedurę kredytową, to zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty uwzględniając w sposób szczególny możliwość realizacji wykończenia wnętrz zakupionego lokalu mieszkaniowego.