Chcesz wiedzieć o baseballu? Sprawdź to!

Chcesz wiedzieć o baseballu? Sprawdź to!

Czy baseball jest czymś, w co grasz lub oglądasz od dłuższego czasu? A może jest to po prostu coś, czego nie jesteś zbyt pewny? Tak czy inaczej, musisz zrozumieć podstawy, aby móc w pełni zrozumieć sport.

Czytaj dalej ten artykuł, aby uzyskać cenne informacje.W baseballu jest dużo sprintu. Niezależnie od tego, czy chcesz ukraść bazę, czy pobiec na bazę domową, sprint jest niezbędny. Aby zwiększyć prędkość sprintu, wykonuj krótkie ćwiczenia. Czas biegać od bazy domowej do pierwszej bazy. Kiedy zaczniesz, wyłącz zasilanie, aby uzyskać maksymalną prędkość.Jeśli jesteś trenerem, który stara się utrzymać uwagę zespołu podczas treningu, spróbuj zmienić sytuację. Twój zespół szybko się znudzi, jeśli zawsze będziesz wykonywać dokładnie te same ćwiczenia. Upewnij się, że mieszasz różne rzeczy, aby Twój zespół był świeży i gotowy do pracy.Jeśli próbujesz do nowego zespołu, upewnij się, że zdążyłeś na czas! Zawsze staraj się być co najmniej piętnaście minut przed każdą próbą, a także treningami i grami. Nic nie zrani cię bardziej niż spóźnienie się na próbę. A jeśli pojawisz się wcześnie, może ci to tylko pomóc.Kiedy starasz się o pracę w zespole, bądź profesjonalny i pełen szacunku. Nie ma znaczenia, jak duża jest drużyna, ani jak wysoko zajmuje miejsce w ligowych tabelach, musisz upewnić się, że jesteś grzeczny i uprzejmy podczas spotkań z kolegami z drużyny i kanapą. To pokazuje twoją dojrzałość, która prawie zawsze przynosi ci korzyści.Podczas uderzenia piłki należy nosić kaski do pałkowania. To będzie chronić twoją głowę przez cały czas. Chcesz wiedzieć o baseballu? Sprawdź to!

Poszukaj kasku z osłoną twarzy.

To uchroni cię przed złym rzutem lub faul ball.Jeśli lubisz kraść bazy, poćwicz zdejmowanie tropów z baz. Wyprowadzanie tropów oznacza, że ​​musisz znać nie tylko własną prędkość, ale także prędkość ruchu miotacza, prędkość jego wyprowadzania na talerz oraz prędkość i celność ramienia łapacza. Jest wiele rzeczy do rozważenia, które wpłyną na to, ile prowadzisz.Wyposażenie łapacza pomaga utrzymać łapacza w bezpiecznym miejscu. Mundur łapacza będzie zawierał nagolenniki, czapkę z maską na twarz i ochraniacz na klatkę piersiową. Oprócz tych przedmiotów większość łapaczy nosi miseczki chroniące pachwiny. Wreszcie rękawica łapacza służy do szybkiego zatrzymania piłki.Trenując baseball, musisz mieć pod ręką kilka rzeczy. Upewnij się, że masz dobry zestaw pierwszej pomocy, odpowiednio zaopatrzony i gotowy. Zabierz ze sobą dużo wody i napojów elektrolitowych, aby pomóc graczom uniknąć odwodnienia. Przygotuj swój plan ćwiczeń na każdy dzień ze szczegółowymi ćwiczeniami i podzielonymi na łatwe do opanowania segmenty czasowe. Oczywiście musisz mieć pewność, że masz odpowiedni sprzęt.Zawsze rozgrzej się przed grą. Baseball może nie wygląda tak męczący jak inne sporty, ale nadal będziesz brał udział w dużej aktywności fizycznej. W rzeczywistości sprint po ścieżkach bazowych bez odpowiedniej rozgrzewki może prowadzić do naciągnięcia mięśni i sytuacji, poważny.Jako trener baseballu jesteś odpowiedzialny za kilka rzeczy w dniu meczu. Pamiętaj, aby przynieść do gry wszystko, czego potrzebujesz. Wśród przedmiotów, które powinieneś mieć pod ręką, znajdują się nakolanniki, arkusz rotacji podmian, ołówek i książeczka wyników, telefon komórkowy i dobrze zaopatrzona apteczka pierwszej pomocy na wypadek sytuacji awaryjnej. Miej również pod ręką listę członków swojej drużyny, zawierającą kolejność odbijania i pozycje, na których będą grać członkowie twojej drużyny.Jest wiele do nauczenia się, jeśli chodzi o baseball. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w baseballu, czy doświadczonym profesjonalistą, zawsze jest coś nowego do nauczenia się. Korzystanie z poznanych tutaj wskazówek pomoże ci doskonalić swoje umiejętności baseballowe.