Co musisz wiedzieć o telefonach komórkowych

Co musisz wiedzieć o telefonach komórkowych

Kiedy masz pytanie dotyczące telefonu komórkowego, może być trudno ustalić, z kim się skontaktować, aby znaleźć odpowiedzi.

Twój operator komórkowy może nie wiedzieć zbyt wiele o sprzedawanych telefonach, a dzwonienie do producenta często powoduje, że biegasz w kółko. Zamiast tego zrelaksuj się i zapoznaj się ze wspaniałymi wskazówkami poniżej.Staraj się nie akceptować bezprzewodowych aktualizacji ani aplikacji, które zajmują dużo pamięci z telefonu. W dłuższej perspektywie zmniejszy to jego wydajność i zmniejszy moc obliczeniową. Upewnij się, że dodajesz do telefonu tylko to, czego potrzebujesz, aby oszczędzać pamięć.Nie odczuwaj potrzeby wydawania dodatkowych pieniędzy na ochraniacz ekranu telefonu komórkowego. Dzisiejsze telefony komórkowe są wykonane z odpornego na zarysowania szkła. Szkło to jest tak mocne, że nawet klucze nie porysują go, gdy znajdą się obok telefonu w kieszeni. Ten ochraniacz ekranu to prawdopodobnie zmarnowane pieniądze.Jeśli masz słaby sygnał, rozważ wyłączenie telefonu komórkowego na jakiś czas. Słabe sygnały są znanymi błędami baterii dla twojego telefonu komórkowego. Bardzo szybko stracisz moc, gdy znajdziesz się w obszarze, w którym znajduje się tylko pasek lub dwa. Jeśli planujesz być poza domem przez cały dzień, wyłączenie telefonu na jakiś czas to najlepszy sposób, aby później zachować trochę baterii.Przedłużone gwarancje mogą być trudne. Te dodatkowe koszty po prostu kosztują Cię pieniądze i nic więcej. Większość telefonów komórkowych, które ulegają awarii, psuje się w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Ponadto wiele osób każdego roku otrzymuje nowe telefony komórkowe, więc przedłużona gwarancja naprawdę nie jest tego warta.Zrestartuj swój telefon co jeden lub dwa dni.

Ponieważ stale korzystasz z funkcji telefonu, takich jak aplikacje, poczta e-mail i przeglądarki, telefon przechowuje informacje w pamięci podręcznej. Wiele z tych danych jest niepotrzebnych i można je usunąć przez ponowne uruchomienie. To zwolni zasoby systemowe i usunie potencjalne usterki.Jeśli znajdujesz się w obszarze o bardzo słabym sygnale, wyłącz telefon. Pozostawienie go włączonego skończy się tylko tym, że będziesz miał rozładowaną baterię. Powinieneś także starać się trzymać telefon na zewnątrz, ponieważ sygnał jest nieco słabszy w torebkach, szufladach i innych zamkniętych miejscach.Poznaj przepisy dotyczące telefonów komórkowych w swoim stanie, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdu. W wielu stanach pisanie przez telefon komórkowy i prowadzenie samochodu jest nielegalne. Nawet jeśli jest to technicznie legalne w twoim stanie, nadal nie jest to dobry pomysł. Wiele wypadków zdarza się z powodu wiadomości tekstowych. Jeśli musisz się komunikować, zadzwoń za pomocą zestawu głośnomówiącego lub zjedź z drogi, aby wysłać SMS-a.Upewnij się, że blokujesz telefon, gdy wkładasz go do kieszeni. Jest to ważne, ponieważ nie chcesz, aby twoje ciało naciskało jakiekolwiek klawisze lub dzwoniło do kogoś, gdy nie masz takiego zamiaru. Zazwyczaj funkcję blokady ekranu można znaleźć w ogólnej sekcji ustawień telefonu.Ochrona ekranu może nie być konieczna. Najnowsze ekrany zazwyczaj mają już dołączoną warstwę ochronną. Osłona ekranu może utrudnić Ci zobaczenie ekranu lub nawet utrudnić Ci dotykanie i interakcję z urządzeniem. Dlatego kupując telefon zapytaj o ekran i sposób jego wykonania, aby ustalić, czy potrzebna jest dodatkowa ochrona.Mając wszystkie te informacje w pamięci, jesteś gotowy, aby rozbujać swój telefon komórkowy! Opanuj jego możliwości lub wybierz nowy telefon, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od Twoich planów na przyszłość, pomysły zawarte w tym artykule doprowadzą Cię tam, zapewniając satysfakcję z Twojego urządzenia.