Gadżety promocyjne jako część kampanii marketingowej

Gadżety promocyjne jako część kampanii marketingowej

Obecnie coraz chętniej jako gadżety reklamowe wykorzystuje się produkty przydatne, funkcjonalne, z których można korzystać na co dzień.

Długopis, notatnik, parasol, zestaw narzędzi, otwieracz do butelek, taśma miernicza czy latarka to rzeczy, które zawsze warto mieć pod ręką. Można zatem nadrukować na nich logo i spersonalizować przydatne produkty codziennego użytku. W zależności od materiału, sitodruk, tampodruk lub grawerowanie laserowe są dostępne, aby uwiecznić twoją reklamę na plastiku, poliestrze, aluminium, drewnie lub innym materiale.

Gadżety promocyjne jako część kampanii marketingowej

Które gadżety reklamowe cieszą się uznaniem odbiorców

Praktyczne gadżety promocyjne doskonale sprawdzają się jako nośnik reklamy, ponieważ są użytkowane na co dzień, zatem więcej osób ma szansę na zobaczenie logo i nazwy firmy, hasła reklamowego czy danych kontaktowych, jakie umieścimy na danym przedmiocie. W dzisiejszych czasach wiele osób ma zawsze przy sobie co najmniej jedno przenośne urządzenie elektroniczne. Możesz zatem zaoferować swoim klientom praktyczny power bank z nadrukowanym logo, który będzie nośnikiem reklamy i jednocześnie sprawi, że bateria telefonu zawsze będzie naładowana. Inne gadżety elektroniczne są również mile widzianymi upominkami.

Kalkulatory kieszonkowe, zegarki czy przydatne pendrive’y, lampki USB czy praktyczne uchwyty do smartfonów czy tabletów z logo firmy to pomysł na gadżet reklamowy, który będzie używany. Dla dzieci świetnym upominkiem będzie z pewnością zabawka lub gra. Wiele artykułów promocyjnych dla dzieci, takich jak pluszowe zabawki, jest poddawanych procesowi sitodruku i posiada logo firmy lub odpowiedni komunikat jako reklamę. Jako gadżety reklamowe sprawdzą się również produkty do domu, takie jak fartuchy kuchenne czy deski do krojenia.

Aby odpowiednio zapakować gadżety reklamowe na targach, szkoleniach czy spotkaniach branżowych, dostępne są również odpowiednie torby, mogą być one bawełniane, papierowe czy z innego materiału. Torby promocyjne są dostępne w kilku kolorach i rozmiarach, mogą być również drukowane lub haftowane z logo i nazwą firmy, hasłem reklamowym czy posiadać zabawny nadruk.