Drewniane zegarki pasują do wielu stylizacji

Drewniane zegarki pasują do wielu stylizacji

Drewniany zegarek to element stroju i oryginalny gadżet, który doskonale wpisuje się w styl eco.

Każda stylizacja dzięki niemu nabiera wyjątkowego, naturalnego charakteru. Cały sobą pokazuje zachwyt nad tym, co natura ma najpiękniejszego. Jednym z pytań, które zadają zainteresowane klientki, dotyczy tego, dla kogo ten zegarek jest przeznaczony. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, bo zegarek ten spodoba się wielu grupom odbiorców, szczególnie tym, którzy cenią indywidualność oraz lubią wyróżnić się z tłumu. Tym, co go wyróżnia to również wysoka jakość zastosowanych materiałów i wykonanie z troską o każdy szczegół, co sprawia, że zegarki drewniane zaspokoją potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co ciekawe zegarek nie wymaga specjalnej pielęgnacji, jest komfortowy w noszeniu oraz wytrzymały na urazy i uszkodzenia mechaniczne. Niewątpliwie jest to zegarek uniwersalny, który pasuje na wiele okazji, zarówno na co dzień, jak i do bardziej eleganckich stylizacji. Znawcy mody na pewno docenią fakt, że nie ma takich dwóch takich samych egzemplarzy. Dlaczego? Ponieważ zegarki wykonane z drewna są gwarancją, że każdy egzemplarz będzie inny i niepowtarzalny. Ta wyjątkowość sprawia, że odpowiednio wyeksponowany nadaje każdej stylizacji indywidualnego charakteru. Drewniane zegarki pasują do wielu stylizacji

Na pewno dobrze komponuje się z letnimi kreacjami, gdyż dobrze wyglądają w zestawie z opalenizną. Pasuje także  do dżinsu i sportowych zestawów.

Styliści polecają drewniane zegarki do modnego od kilku sezonów stylu wojskowego. Na rynku jest dostęp do zegarków drewnianych różnego typu np. łączących drewno ze skórą. Warto zaopatrzyć się dwa lub trzy modele – jeden uniwersalny, a drugi bardziej zwariowany np. w różowym czy czarnym kolorze. Te drugie można z powodzeniem wykorzystać do kreacji wieczorowych. Szczególnie dobrze wyglądają z kombinezonami, które podkreślą ich niepowtarzalny charakter. To, co istotne i warte podkreślenia to fakt, że zegarki tego typu pasują dla kobiet w każdym wieku.