Jak spędzić czas z dziećmi w Gdańsku?Jak spędzić czas z dziećmi w Gdańsku?

Jak spędzić czas z dziećmi w Gdańsku?Jak spędzić czas z dziećmi w Gdańsku?

Urlop w Gdańsku można spędzić na wiele ciekawych sposobów. Wyjeżdżając z całą rodziną warto wcześniej pomyśleć o atrakcjach i tym, co będziemy robili. Nie ma nic gorszego niż marudzące dzieci, dlatego trzeba zapewnić im, jak i sobie, odpowiednie rozrywki, które urozmaicą dzień. Jak zatem spędzić czas z dziećmi w Gdańsku?

Największą radochą dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest oczywiście kąpiel w morzu, opalanie na słońcu i zabawy w piasku. Ci, którzy uwielbiają plażowanie, będą mogli korzystać z jego uroków do woli. Szum fal, ciepły wiatr, piasek, rześka woda pozwalają na wspólne zabawy na plaży. Już same morskie atrybuty, takie jak: kamyki, piórka, muszelki czy gałęzie dają mnóstwo okazji do twórczych zabaw. Można bawić się w piratów, poszukiwaczy skarbów, kopać doły czy lepić zamki z piasku. Dodatkowo trójmiejskie plaże oferują  dodatkowe aktywności, typu: dmuchańce, place zabaw. Polecane są także sporty wodne, w tym: surfing, żeglarstwo, jazda na nartach lub rowerze wodnym. Czas można spędzić też czynnie. Na rowerzystów czekają bardzo ciekawe szlaki z dobrą infrastrukturą, które pozwalają w pełni cieszyć się tutejszymi krajobrazami.

W Gdańsku jest też mnóstwo atrakcji dla dzieci, które przydadzą się na zimniejsze dni lub w ramach odpoczynku od plaży. Aquaparki, muzea, sale zabaw, akwaria, fokaria, centra kreatywnej zabawy i nauki to tylko niektóre z nich. Przyciągają swoją atrakcyjnością, są multimedialne, interaktywne i oferują dodatkowe zajęcia lub warsztaty, na których oprócz zabawy będzie także nauka przekazywana w zabawny sposób. Przyjemne z pożytecznym.

Nie można zapominać o rozrywkach na świeżym powietrzu. Warto wybrać się do parków linowych, papugarni, lemur parku czy parku ewolucji i dinozaurów. Polecaną atrakcją jest także wizyta w gdańskim ZOO w Oliwie. Na każde z tych przyjemności warto zarezerwować sobie cały dzień.

Przed wyjazdem na wakacje z dziećmi, pojawia się jeden problem, gdzie nocować. Urlop ma być przyjemnością i odpoczynkiem. Dlatego warto zadbać o to, by po dniu zwiedzania i atrakcji, móc odpocząć w domowym zaciszu, gdzie każdy z domowników ma swój kąt i nie siedzi jeden na drugim. Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji jest wynajem apartamentu. Ofertę dla rodzin z dziećmi posiada BillBerry Apartments: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdansk-wynajem

Ich trójmiejskie mieszkania są w pełni wyposażone i umeblowane. Posiadają oddzielne sypialnie, nowoczesne łazienki oraz obszerny salon z aneksem kuchennym, w którym jest m.in.: lodówka, płyta indukcyjna, mikrofalówka i zmywarka, czyli wszystko co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Gdy pogoda nie dopisze, popołudnie można spędzić na wygodnym zestawie wypoczynkowym przed telewizorem, oglądając filmy lub surfując w Internecie. BillBerry Apartments to pewność przestrzeni i prywatności. Wszystko w rozsądnej cenie i doskonałej lokalizacji, blisko plaży lub wybranych atrakcji miejskich.

Źródło: https://billberry-apartments.pl/pl/blog/ciekawe-miejsca-w-trojmiescie-dla-dzieci