Łatwe kupowanie ubezpieczenia właściciela domu: uzyskanie dokładnie tego, czego chcesz

Łatwe kupowanie ubezpieczenia właściciela domu: uzyskanie dokładnie tego, czego chcesz

Obecnie istnieją miliony właścicieli domów bez ubezpieczenia po prostu dlatego, że koszt ubezpieczenia jest zbyt wysoki, aby niektórzy mogli sobie na to pozwolić.

Nie pozwól, aby Twój dom stał bez ochrony. Skorzystaj ze wskazówek wymienionych w tym artykule, aby obniżyć te ceny i znaleźć potrzebne pokrycie w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.Rozważając ubezpieczenie domu, upewnij się, że Twoje kosztowności zostały wcześniej wycenione. Zapewni to, że jeśli będą musiały zostać wymienione, uzyskasz godziwą wartość wymiany w krótszym czasie. Aby to zrobić, poproś specjalistę o wycenę rzeczy, a następnie wyślij oficjalną wycenę do towarzystwa ubezpieczeniowego.W przypadku takich rzeczy, jak ubezpieczenie domu, są rzeczy, które możesz zrobić, aby obniżyć koszty ubezpieczenia. Rzeczy takie jak alarm domowy, który jest monitorowany przez centralną lokalizację, mogą pomóc obniżyć składkę o prawie 5%. Musisz mieć dowód alarmu, aby pokazać go swojej firmie ubezpieczeniowej, więc masz umowę lub rachunek sprzedaży, aby je pokazać.Upewnij się, że kupujesz dom, aby uzyskać ubezpieczenie domu. Ludzie czasami zapominają o ubezpieczeniu, ponieważ są zbyt zajęci innymi sprawami. Jeśli z Twoim domem stanie się coś katastrofalnego, np. pożar, huragan lub powódź, ubezpieczenie właściciela domu pomoże pokryć wszystkie lub niektóre koszty naprawy.Ponosisz odpowiedzialność za każdy wypadek, który wydarzy się na Twojej posesji. Nawet nieproszone osoby, takie jak osoby sprzedające produkty od drzwi do drzwi, mogą próbować Cię pozwać, jeśli doznają obrażeń na Twojej posesji. Nigdy nie zapomnij o potrzebie solidnego ubezpieczenia właściciela domu.Ubezpieczenie właściciela domu jest kosztowne, ale brak ubezpieczenia może być jeszcze bardziej kosztowny. Ale możesz obniżyć koszty. Łatwe kupowanie ubezpieczenia właściciela domu: uzyskanie dokładnie tego, czego chcesz

Zwiększ swój udział własny, aby zmniejszyć premię.

Pomocne może być również odnowienie lub dodanie alarmów. Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, aby dowiedzieć się wszystkiego, co możesz zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze.Zwiększ franszyzę ubezpieczeniową właściciela domu. Istnieje wiele zalet i wad zwiększania kwoty podlegającej odliczeniu na ubezpieczenie. Jeśli jednak masz problemy z opłaceniem ubezpieczenia właściciela domu, możesz poważnie to rozważyć. Może to w końcu zaoszczędzić od 10% do 37% od składki.Monitoruj swoją zdolność kredytową i historię, aby utrzymać składki ubezpieczeniowe właściciela domu na jak najniższym poziomie. Wielu przewoźników bierze obecnie pod uwagę historię kredytową jako czynnik określający stawki, więc nawet jeśli jesteś z firmą od jakiegoś czasu, zmiany w raporcie kredytowym mogą wpłynąć na wysokość naliczanej składki.Aby zaoszczędzić pieniądze na polisie ubezpieczeniowej właściciela domu, upewnij się, że w domu znajdują się alarmy przeciwpożarowe i gaśnica. Te niedrogie urządzenia mogą nie tylko uratować Ci życie, ale mogą zaoszczędzić nawet do 10% rocznie na składce ubezpieczeniowej. Porozmawiaj ze swoją firmą ubezpieczeniową, aby dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić na swojej polisie i ile alarmów musisz zainstalować.Staraj się co roku spłacać składki ubezpieczeniowe. Rozłożenie płatności na raty zwiększy całkowity koszt polisy. Dodatkowych wydatków można uniknąć, opłacając składki rocznie.Jeśli masz problematyczne drzewa na swojej posesji, upewnij się, że jesteś objęty ubezpieczeniem na wypadek, gdyby drzewo uszkodziło własność sąsiada. Niektóre firmy ubezpieczeniowe pomogą zapłacić za usunięcie drzewa, jeśli drzewo stanowi zagrożenie dla twojego domu lub sąsiada. Poproś profesjonalnego arborystę o zbadanie drzew pod kątem uszkodzeń lub chorób.Istnieje milion różnych rzeczy, które mogą przydarzyć się Twojemu domowi i sprawić, że będziesz mieszkał w hotelu, a nawet na ulicy, chyba że masz dobrą polisę ubezpieczeniową. Jeśli chcesz poświęcić trochę czasu i skorzystać ze wskazówek, które właśnie przeczytałeś tutaj, możesz znaleźć przystępną cenowo, wysokiej jakości politykę właścicieli domów.